Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Poniedziałek, 13 lipca 2020
19:29

Działka na sprzedaż Oferta numer: 70644

Oferta specjalna
Lokalizacja:
Województwo:
ZACHODNIOPOMORSKIE 
Miasto:
DOMINIKOWO 
Dzielnica:
 
Ulica:
 
Dane ogólne działki:
Rodzaj działki:
BUDOWLANA 
Pow. całkowita:
1020 
Forma własności:
 
Kształt działki:
 
Długość działki:
40 
Szerokość działki:
22 
Uzbrojenie działki - przyłącze:
 
Dostępne sieci:
EN. ELEKTR., WODOCIĄG 
Przeznaczenie w MPZG:
 
Cena:
60 000 PLN
Makler odpowiedzialny za ofertę: Aneta Remisiewicz 660 364 364
Opis:
Działka pod zabudowę letniskową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej / jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego/ położona we wsi Dominikowo położonej ok. 6 km na południowy wschód od Drawna, i ok 95 km od Szczecina, nad rzeką Słopicą, między dwoma jeziorami: Chomętowskim oraz Dominikowskim. Poprzez swoje urokliwe położenie wieś ta pełni częściowo charakter letniskowy. Otaczają ją bory sosnowe, w których rośnie dużo różnorodnych grzybów. Okolice Dominikowa charakteryzują się niskim stopniem zanieczyszczenia środowiska. W jeziorach wędkarze mogą złowić: cierniki, karasie srebrzyste, karpie, krąpie, leszcze, liny, okonie, płocie, szczupaki, ukleje i węgorze. Idealne miejsce do wypoczynku po trudach pracowitego tygodnia i obcowania z nieskażoną przyrodą. Jak wynika z planu dopuszczalne jest zabudowanie 10% pow. działki. Woda doprowadzona do działki sąsiedniej, kanalizacji na tym terenie brak. Oferta godna polecenia ze względu na cenę i lokalizację.
Zdjęcia:
Uwaga!
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę posiada licencję nr 5013

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
AKCES BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI - SZCZECIN oferuje : MIESZKANIA, DOMY, DZIAŁKI, LOKALE, OBIEKTY, MAGAZYNY, HALE, BIURA - sprzedaż, kupno, wynajem, najem.


zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin