Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Czwartek, 28 maja 2020
10:09

Obiekt na sprzedaż Oferta numer: 68427

Lokalizacja:
Województwo:
ZACHODNIOPOMORSKIE 
Miasto:
POLICE 
Dzielnica:
MŚCIĘCINO 
Ulica:
 
Dane ogólne obiektu:
Rodzaj obiektu:
 
Pow. całkowita:
250 
Rok budowy:
1980 
Pow. użytkowa:
 
Konstrukcja bud.:
 
Pow. działki:
1396 
Materiał ścian:
 
Liczba pomieszczeń:
Stan zaawansowania:
 
Rodzaj ogrzewania:
 
Liczba kondygnacji:
 
Źródło ciepłej wody:
 
Podpiwniczenie:
 
Przynależne:
 
Ogrodzenie:
 
Forma własności:
INNA 
Cena:
800 000 PLN
Opis:
Do sprzedania obiekt gospodarczo-magazynowy położony w miasteczku rzemieśliczym w Policach. Obiekt składa się hali produkcyjnej o powierzchni około 200 m2 (wysokość 3,20 m), pomieszczeń biurowo-magazynowych i pomocniczych o łącznej powierzchni około 50 m2, budynku socjalnego o powierzchni 180 m, który częściowo został zaadaptowany na mieszkanie. Część mieszkalna o powierzchni około 90 m2, składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu wszystkie okna zostały wymienione na PCV. Łazienka w glazurze i terakocie z wanną i kabiną prysznicową. Pozostała część mieszkania wymaga wykończenia, m.in. położenia podłóg, wykończenia ścian. Dach dwuspadowy kryty. Cały obiekt ogrzewany piecem na opał stały. Hala produkcyjna posiada wentylację. Obiekt postawiony jest na działce o pow. 1396 m2. Oferta godna polecenia. Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
Zdjęcia:
Uwaga!
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę posiada licencję nr 5013

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
AKCES BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI - SZCZECIN oferuje : MIESZKANIA, DOMY, DZIAŁKI, LOKALE, OBIEKTY, MAGAZYNY, HALE, BIURA - sprzedaż, kupno, wynajem, najem.


zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin