Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Wtorek, 21 stycznia 2020
18:16

Obiekt na sprzedaż Oferta numer: 347703

Lokalizacja:
Województwo:
ZACHODNIOPOMORSKIE 
Miasto:
NIEKŁOŃCZYCA 
Dzielnica:
 
Ulica:
 
Dane ogólne obiektu:
Rodzaj obiektu:
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY 
Pow. całkowita:
560 
Rok budowy:
1980 
Pow. użytkowa:
 
Konstrukcja bud.:
 
Pow. działki:
1000 
Materiał ścian:
 
Liczba pomieszczeń:
Stan zaawansowania:
 
Rodzaj ogrzewania:
C.O. WŁASNE 
Liczba kondygnacji:
 
Źródło ciepłej wody:
PALIWA STAŁE 
Podpiwniczenie:
 
Przynależne:
 
Ogrodzenie:
 
Forma własności:
WŁASNOŚĆ 
Cena:
400 000 PLN
Opis:
Do sprzedaży budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy zlokalizowany w miejscowości Niekłończyca- przy głównej trasie Szczecin-Nowe Warpno, około 5 km od Trzebieży. Budynek jest murowany, dwukondygnacyjny, wyposażony w instalacje elektryczną, w tym siła, instalację wodociągową i kanalizacyjną W budynku kotłownia z piecem na opał stały. Do pomieszczeń na I pietrze można dostać się z zewnątrz jak również z wewnątrz.Droga do obiektu jest asfaltowa, wjazd wygodny przez bramę o szerokości 4 metry, przesuwaną na rolkach, przy budynku dużo miejsca do parkowania. W pobliżu budynku znajduje się ogrodzony plac o powierzchni 700 m2 z możliwością różnorodnego zastosowania. Obiekt można również wynająć- cena wynajmu- 4500 zł/mc + media Serdecznie zapraszam. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
Zdjęcia:
Uwaga!
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę posiada licencję nr 5013

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
AKCES BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI - SZCZECIN oferuje : MIESZKANIA, DOMY, DZIAŁKI, LOKALE, OBIEKTY, MAGAZYNY, HALE, BIURA - sprzedaż, kupno, wynajem, najem.


zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin