Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Wtorek, 11 sierpnia 2020
03:21

Lokal do wynajęcia Oferta numer: 264383

Oferta specjalna
Lokalizacja:
Województwo:
ZACHODNIOPOMORSKIE 
Miasto:
SZCZECIN 
Dzielnica:
POMORZANY 
Ulica:
 
Dane ogólne lokalu:
Rodzaj lokalu:
INNY 
Pow. handlowa:
 
Rodzaj budynku:
 
Pow. magazynowa:
 
Konstrukcja bud.:
 
Pow. biurowa:
180 
Materiał ścian:
 
Rodzaj ogrzewania:
 
Piętro:
Źródło ciepłej wody:
 
Liczba pięter:
Forma własności:
WŁASNOŚĆ 
Wejście do lokalu:
 
Przynależne:
 
Liczba pomieszczeń:
Forma własności:
WŁASNOŚĆ 
Powierzchnia całkowita:
180 
Opłaty dodatkowe:
 
Czynsz:
2 000 PLN
Makler odpowiedzialny za ofertę: Makler AKCES 692 649 649
Opis:
Wynajmę! Lokal magazynowo-produkcyjny usytuowany na Pomorzanach nieopodal Autostrady Poznańskiej. Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 180m2, na którą składają się hala ok. 48m2, pomieszczenie biurowe ok. 27,6m2, trzy magazyny ok. 11m2 i 16m2 i 7m2, korytarz, pomieszczenie socjalne oraz wc i natrysk o pow. ok. 8m2. Lokal jest ogrzewany, wyposażony w siłę, rampę, okna zabezpieczone kratami. Brama rozsuwana 2 m X 2,13 m. Dodatkowo jest piwnica ok. 85 m2 nadająca się na warsztat lub magazyn. Wejście do piwnicy znajduje się od zewnątrz budynku, odbywa się po schodach betonowych 11 stopniowych ( 40x13cm) lub przez betonową rampę transportową, obok schodów i drzwi dwuskrzydłowe szer. 1,3 m i wysokości 2,30 m. . Pomieszczenia są suche i nie występują zawilgocenia ścian i posadzki. Ściany są otynkowane i białkowane, posadzka cementowa gładka, oświetlenie jarzeniowe. Zainstalowane są gniazda na 220V i na siłę 360V. Jest bezpośredni dostęp do komina i istnieje możliwość podłączenie pieca do ogrzewania. W piwnicy jest wydzielone pomieszczenie na biuro i warsztat montażowy, oddzielone ścianką działową z płyt wiórowych na konstrukcji drewnianej ryglowej. Ściankę tą w razie potrzeby można zdemontować, lub dowolnie adaptować. Na wyposażeniu są 2 stoły montażowe z blachy nierdzewnej, szafa dwudrzwiowa, przyścienne regało-pułki drewniane i regały metalowe wolnostojące. W pomieszczeniach piwnica panuje wyjątkowy mikroklimat, latem przy wysokich temperaturach zewnętrznych jest zawsze chłodno, a zimą bez ogrzewania utrzymuje się temp. ok.15° C. Czynsz najmu wynosi 2000 zł netto, do tego należny doliczyć VAT, opłatę za prąd wg licznika, w zimie dodatkowo zryczałtowana opłata za ogrzewanie w wysokości 400zł/m-c. Ciepła woda z przepływowego piecyka elektrycznego. Kaucja 1-miesięczna. Przy budynku miejsce na 3 samochody. Oferta skierowana dla małych hurtowni, sklepu internetowego, wszelkiego rodzaju magazynów, cichej produkcji, niszowej działalności itp. Teren ogrodzony. Polecam i zapraszam.
Zdjęcia:
Uwaga!
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę posiada licencję nr 5013

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
AKCES BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI - SZCZECIN oferuje : MIESZKANIA, DOMY, DZIAŁKI, LOKALE, OBIEKTY, MAGAZYNY, HALE, BIURA - sprzedaż, kupno, wynajem, najem.


zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin