Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Wtorek, 11 sierpnia 2020
03:33

Obiekt na sprzedaż Oferta numer: AKC20306

Oferta specjalna
Lokalizacja:
Województwo:
ZACHODNIOPOMORSKIE 
Miasto:
SZCZECIN 
Dzielnica:
 
Ulica:
 
Dane ogólne obiektu:
Rodzaj obiektu:
 
Pow. całkowita:
1200 
Rok budowy:
1938 
Pow. użytkowa:
 
Konstrukcja bud.:
 
Pow. działki:
1962 
Materiał ścian:
 
Liczba pomieszczeń:
Stan zaawansowania:
 
Rodzaj ogrzewania:
 
Liczba kondygnacji:
 
Źródło ciepłej wody:
 
Podpiwniczenie:
 
Przynależne:
 
Ogrodzenie:
JEST 
Forma własności:
WŁASNOŚĆ 
Cena:
999 000 PLN
Makler odpowiedzialny za ofertę: Makler AKCES 692 649 649
Opis:
Wolno stojący wyremontowany budynek w Szczecinie, na cele działalności usług handlu i gastronomii, możliwość przeznaczenia również na cele magazynowo-produkcyjne. Obiekt parterowy, z poddaszem nieużytkowym, częściowo podpiwniczony. Na terenie działki znajdują się drzewa i krzewy ozdobne. Wszystkie niezbędne media znajdują się na terenie posesji: Na obiekcie są dwa duże wykończone mieszkania. Energia elektryczna - z istniejącej sieci, w ilości 50.000kW/rok (istniejące przyłącze) Woda - z sieci wodociągowej, eksploatowanej przez ZWiK Szczecin, w ilości 1000l/dobę (istniejące przyłącze) Gaz (ogrzewania i ciepła woda użytkowa) - z istniejącego gazociągu, w ilości 4m3/h (istniejące przyłącze) Ścieki sanitarne i deszczowe, do istniejących (nowo wybudowanych) rurociągów kanalizacji sanitarnej i deszczowej, w ulicy. Cena netto. Dane liczbowe charakteryzujące inwestycję: Powierzchnia użytkowa istniejąca: 622m2 Powierzchnia użytkowa projektowa: 900m2 Powierzchnia użytkowa sprzedażowa części handlowej: max. 370m2 Długość budynku: 70.88m Wysokość całkowita (w kalenicy): ok 9.5m Ilość projektowanych miejsc postojowych: 40 Możliwość wynajmu za 9.500 zł netto
Zdjęcia:
Uwaga!
Pośrednik odpowiedzialny za ofertę posiada licencję nr 5013

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
AKCES BIURO POŚREDNICTWA NIERUCHOMOŚCI - SZCZECIN oferuje : MIESZKANIA, DOMY, DZIAŁKI, LOKALE, OBIEKTY, MAGAZYNY, HALE, BIURA - sprzedaż, kupno, wynajem, najem.


zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin