Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Poniedziałek, 28 września 2020
15:10
P r a c a

Praca w handlu nieruchomościami nie tylko przynosi korzyści finansowe, lecz także satysfakcję osobistą.Dążenie do profesjonalizmu w dziedzinie sprzedaży daje szansę na rozwój osobisty, osiągnięcie wysokich zarobków; stawia nie tylko wyzwania, ale sprawia przyjemność i pozwala pracować wśród ludzi i dla ludzi. Jednocześnie wymaga ciężkiej pracy, często w nadgodzinach, oraz umiejętności radzenia sobie z wieloma trudnymi sprawami; trzeba do tego wielkiej odwagi, determinacji i wytrzymałości.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym biurze na stanowisko:
- Makler nieruchomości

Zapraszamy kandydatów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i z silną motywacją do pracy. Nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe oraz potencjał.


Cechy, jakich poszukujemy u kandydatów to:
operatywność, dynamizm i zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, upór, samodzielność i konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność za swoją pracę.
Kandytat musi posiadać samochód osobowy i prawo jazdy kat B


Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będą dodatkowym atutem. Oferujemy ciekawą pracę oraz wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego na adres praca@akces.szczecin.pl


Z przyjemnością umówimy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
 

zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin