Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Poniedziałek, 28 września 2020
15:14
P r o m o c j e
Szanowni Państwo !

Przygotowaliśmy ofertę polegającą na możliwości wynegocjowania znacznie lepszej prowizji w przypadku skorzystania z naszych Ofert Specjalnych. Tym samym zaparaszamy do zapoznania się w pierwszej kolejności z tymi ofertami, ewentualnie dodania ich do schowka i złozenia zapytania o ofertę dotyczącą prowizji.W przypadku nie znalezienia interesujacej państwa oferty, zapraszamy do zapisania się do autopowiadamiacza i określenia swoich preferencji z zaznaczeniem opcji Oferta Specjalna. Możecie także Państwo wyslać na nasz adres e-mail konkretnego zapytania co do poszukiwanej nieruchomości lub złozyć zlecenie na jej poszukiwanie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje negocjacji prowizji, a w szczególności w przypadkach transakcji wiązanych typu zamiana, czy zlecenie nam sprzedaży własnej nieruchomości połączonej z zakupem przez Państwa nowej.
Proszę także pamiętać że pomimo zasadniczo działania w obrebie województwa zachodniopomorskiego jesteśmy w stanie także przyjąc zlecenie sprzedaży czy wyszukania dla Państwa nieruchomości w obrębie całego kraju jak i zagranicy.

W przypadku pytań, wątpliwości zaparaszamy do kontaku pod numery telefonu
 692 580 580 lub  660 364 364    
   

zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin