Biuro nieruchomości Akces
homeo firmiekredytyopłatyporadyzgłoś ofertęFAQkontaktpracapromocjereklama
AKCES Nieruchomości
ul.Welecka 1g
72-006 Mierzyn
tel 91 434 80 20
Poniedziałek, 28 września 2020
12:56
N e w s l e t t e r Autopowiadamiacz o nowych ofertach
Autopowiadamiacz o ofertach z rynku nieruchomości województwa zachodniopomorskiego. 
Nasza baza zawiera już ponad 17 000 aktualnych ofert typu:

mieszkania :: domy :: działki :: lokale :: obiekty :: magazyny :: hale.

Na naszej stronie dzięki wyszukiwarce możecie Państwo odszukać oferty, które spełniają Państwa wymagania, a w przypadku nie znalezienia w danej chwili takich ofert wystarczy zapisać się do tzw. newslettera. Wystarczy podać swoje preferencje w postaci kilku najważniejszych parametrów typu : rodzaj oferty, typ nieruchomości, lokalizacji. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić wiele czasu żmudnego poszukiwania nowych ofert, które codziennie są zgłaszane do naszej bazy.

Nasz newsletter po potwierdzeniu zapisania się do niego i podaniu e-maila (to jest warunek otrzymania ofert) będzie Państwa informował o wszystkich nowych ofertach spełniających podane kryteria. Informacje o nowych ofertach będziecie Państwo otrzymywać dwa razy dziennie, do południa i wieczorem. Kiedy w bazie pojawi się oferta spełniająca Państwa preferencje zostanie wysłany e-mail w postaci linka, który skieruje już Państwa do konkretnej oferty. Wystarczy wtedy w razie zainteresowania kliknąć link pod daną ofertą "zgłoś zainteresowanie", podać adres e-mail lub numer telefonu, aby w godzinach pracy naszego biura skontaktował się z Państwem nasz makler, który umówi się z Państwem na prezentację oferty.

Wszystko to ma za zadanie ułatwić, zminimalizować czas poszukiwania oraz uprzyjemnić ten jakby nie było nie łatwy etap wyszukania własnej, wymarzonej nieruchomości. Proszę pamiętać, że zadaniem naszego biura nieruchomości nie jest podanie Państwu adresu, ale profesjonalne przygotowanie dla Państwa danej oferty pod każdym kątem. Jej prezentacji jak i sprawdzenie stanu prawnego danej nieruchomości oraz w razie wyrażenia woli zakupu poprowadzenia Państwa przez wszystkie cykle związane z zakupem, sprzedażą, wynajmem czy najmem danej nieruchomości.

Oferty nasze są kilka razy dziennie aktualizowane z bazą 60 innych biur nieruchomości należących do ZSWO (Zachodniopomorski System Wymiany Ofert inaczej też zwanym MLS).

W każdej chwili macie Państwo możliwość wypisania się z autopowiadamiacza klikając specjalny link, który będzie znajdował się w każdym e-mailu z nowymi ofertami jakie będziecie otrzymywać. Zmiana kryteriów poszukiwania możliwa jest po zapisaniu się ponownie do autopowiadamiacza podając ten sam adres lub każdy inny własny e-mail (prosimy pamiętać o autoryzacji zapisania się co ma wykluczyć przesyłanie na Państwa adres skrzynki niechcianych ofert).


Z życzeniami owocnej współpracy Zespół Firmy AKCES Nieruchomości Szczecin  

 

Rodzaj nieruchomości:
Typ oferty:
Miasto:

Dzielnica/Miasto:
Cena:
od: do:
 
tylko oferty specjalne
Imię:
Adres e-mail: (pole obowiązkowe)
Telefon kontaktowy:

zauważyłeś błąd na stronie? zgłoś nam ... kliknij

Nieruchomości Szczecin